Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 15:38
battlefield 6
877V

Battlefield 6 zostanie zaprezentowany w tym tygodniu? 2WEI szykuje graczy na atrakcje

2WEI zapowiedziało, że jeszcze w tym tygodniu zostaną opublikowane dwa zwiastuny nowych gier, do których muzykę przygotowała niemiecka firma. Jeśli wierzyć plotkom – jedną z tych produkcji będzie Battlefield 6.

W zeszłym tygodniu nie doczekaliśmy się pokazu Battlefield 6, a Jeff Grubb wspomniał, że prezentacja może odbyć się nawet na początku przyszłego miesiąca. Sytuacja jest prawdopodobnie bardzo dynamiczna, ponieważ jak wiadomo trailer zaczął wyciekać – w Sieci znajdziecie ścieżkę dźwiękową z filmu przedstawiającego pozycję DICE.

Według plotek – w pierwszym materiale Battlefield 6 usłyszymy pracę 2WEI, czyli niemieckiej grupy muzyków, którzy przygotowywali utwory do między innymi zwiastunów z „Wonder Woman” i „Darkest Hour”.

Grupa potwierdziła, że w tym tygodniu zostaną opublikowane dwa trailery nowych gier, do których muzykę przygotowało właśnie to studio:

Nie możemy mieć oczywiście pewności, że Electronic Arts oraz DICE postanowiły zmienić plany, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni? Materiał może w dobry sposób przygotować graczy na czerwiec – to pewnie podczas EA Play 2021 otrzymamy głębszy wgląd w pozycję. Pierwszy trailer może jednak przedstawić kilka bardzo istotnych szczegółów – między innymi umiejscowienie wydarzeń.

Źródło: Twitter: 2WEIMUSIC, _Tom_Henderson_, Okami13_

Tagi: Battlefield battlefield 6 DICE Electronic Arts