Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 16:05
Final Fantasy VII Remake Intergrade
1336V

Final Fantasy VII Remake Intergrade nie otrzyma nowego epizodu na płycie. Square Enix ujawnia zaskakujący ruch

Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierza aktualnie wyłącznie na PlayStation 5, ale produkcja nie otrzyma nowego epizodu zapisanego na płycie. Square Enix postanowiło zaoferować nową historię w formie kodu, który zostanie wrzucony do pudełka.

W zeszłym tygodniu Square Enix zaprezentowało ostateczny zwiastun Final Fantasy VII Remake Intergrade, a jednocześnie wydawca zapowiedział, że gracze nie będą zmuszeni do ponownego zapoznania się z historią – nowy epizod włączymy przez menu.

Teraz jednak okazuje się, że Square Enix nie zamieści nowej przygody na płycie, a zamiast tego każdy gracz będzie musiał pobrać „Episode INTERmission”:

„Nowy epizod, zawierający Yuffie, będzie kodem dostarczonym w pudełku”.

W rezultacie gracze stracą możliwość odsprzedania produkcji po aktywacji kodu, ponieważ w tej sytuacji Final Fantasy VII Remake Intergrade nie będzie kompletny. Nie jest to dobre rozwiązanie dla graczy, jednak jak wiadomo od czasu do czasu producenci decydują się na taki ruch.

Co jednak istotne – Episode INTERmission (wcześniej znane jako „ Episode Yuffie”) nie kupimy osobno. Przynajmniej aktualnie taka oferta nie znalazła się w PlayStation Store, więc zainteresowani gracze będą musieli kupić pełną wersję gry.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/final_fantasy_vii_remake_intergrades_ps5_yuffie_dlc_to_be_download_code

Tagi: final fantasy final fantasy vii Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake Intergrade Square Enix