Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 15:04
Venom: Let there be Carnage
3197V

Venom 2 na pierwszym zwiastunie! Sony szykuje widzów na duży hit?

Sony właśnie udostępniło pierwszy zwiastun „Venom: Let there be Carnage”, czyli najnowszej produkcji z Tomem Hardym w roli głównej. Korporacja potwierdza, że film jeszcze w tym roku wyląduje na dużym ekranie.

Sony Pictures Universe of Marvel Characters dopiero raczkuje, ale już wkrótce widzowie zapoznają się z drugą produkcją, w której ponownie główne skrzypce odegra Tom Hardy – aktor wcieli się w Eddiego Brocka i będzie protagonistą oczekiwanej od dawna opowieści.

Film będzie kontynuował wydarzenia z 2018 roku i trzeba podkreślić, że „Venom: Let There Be Carnage” zadebiutuje 24 września. Sony informuje, że opowieść w tym terminie zostanie udostępniona „wyłącznie w kinach”.

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że Cletus Kasady wcieli się w przeciwnika Venoma – na materiale możemy nawet sprawdzić, jak prezentuje się nowa wizja na Carnage'a. W tej roli zobaczymy Woody'ego Harrelsona.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją „Venoma” oraz do przeczytania informacji dotyczących tego groźnego przeciwnika Spider-Mana.

Źródło: YouTube.com

Tagi: venom Venom 2 Venom: Let there be Carnage