Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2021 10:18
Land of War gotowe do premiery. Zwiastun i gameplay z obrony Polski we wrześniu 1939 roku
2628V

Land of War gotowe do premiery. Zwiastun i gameplay z obrony Polski we wrześniu 1939 roku

Od roku nie słyszeliśmy zbyt wiele o Land of War. Polski projekt opowiadający kampanii wrześniowej 1939 roku ma się na szczęście dobrze!

Dostaliśmy dzisiaj największy dotychczasowy kawałek gameplayu z Land of War, szykowanej strzelaniny FPP od polskiego studia MS Games. Poniżej czekają też na was publikowane w ostatnich tygodniach, starsze materiały promocyjne.

W produkcji rodzimego studia MS Games wcielamy się w polskiego żołnierza działającego w pierwszych dniach II Wojny Światowej, który próbuje bronić naszą ojczyznę przed inwazją Rzeszy Niemieckiej. Deweloperzy potwierdzili już, że w Land of War zawędrujemy m.in. do Warszawy, Wielunia i Modlina. Gra ma być wierna historycznym wydarzeniom i realiom militarnym (umundurowanie, broń, pojazdy, samoloty itd), oferując jednak przy tym dostęp do prototypowej broni, która istniała w 1939 roku, ale nie była wykorzystywana przez polskich żołnierzy, ze względu na problemy z zaopatrzeniem.

Wiadomo, że gra doczekała się oprócz angielskich głosów również polskiego dubbingu. W obsadzie usłyszymy m.in. Jacka Rozenka i Mirosława Zbrojewicza.

Premiera Land of War: The Beginning odbędzie się już 27 maja 2021 r. Deweloperzy przygotowali grę wyłącznie z myślą o PC.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1146300/Land_of_War__The_Beginning/

Tagi: land of war pc polska