Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.05.2021 11:30
Returnal nowy patch
1038V

Returnal otrzyma dziś nowy patch. Housemarque cały czas walczy z problemami w kwestii zapisów

Niestety czasem w grach wideo dochodzi do sytuacji, gdzie jeden patch musi ratować to, co zepsuł poprzedni - tak jest w przypadku świetnie przyjętej produkcji od Housemarque.

Returnal debiutował ponad tydzień temu, ale można odnieść wrażenie, że o grze od debiutu jest cały czas głośno - wszystko za sprawą dwóch kwestii. Po pierwsze, nie obeszło się bez błędów i kilku problemów na premierę. Po drugie, w Internecie pojawiły się zagorzałe spory o poziom trudności i jego sens. Cóż, jakby nie patrzeć, tytuł ten zasługuje na rozgłos - choć chyba nie taki.

Niewątpliwym plusem jest fakt, że twórcy cały czas starają się walczyć z problemami i praktycznie każdego dnia zasypują nas nowymi łatkami do pobierania. Podobnie jest teraz. Wczoraj, późnym popołudniem, na Twitterze ekipy z Housemarque pojawiła się informacja, że już dziś (o godzinie 13:00 naszego czasu) pojawi się kolejnych patch - ten oznaczony będzie numerem 1.3.6. Oto najważniejsze zmiany:

  • Poprawa kwestii stabilności;
  • Naprawa problemu z kombinezonami zamówionymi w przedsprzedaży;
  • Naprawa nieprawidłowych zachowań związanych z leczeniem;
  • Naprawa problemów z mapowaniem kontrolerów;
  • Naprawa problemu z uszkodzonymi zapisami;
  • Liczne drobne poprawki.

Osobiście mam nadzieję, że grę szybko uda się całkowicie połatać, aby można było czerpać z jej dóbr całymi garściami. Jestem przekonany, że z czasem rzeczywiście tak będzie - na ten moment trzymajmy kciuki za twórców, którzy w pocie czoła pracują nad oszlifowaniem swojego diamentu.

Źródło: https://twitter.com/Housemarque/status/1390713066900398094

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment