Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2021 15:54
Elden Ring w końcu na E3 2021?
860V

Elden Ring w końcu na E3 2021? Bandai Namco, Square Enix i kolejni wydawcy pojawią się na imprezie

E3 2021 nie odbędzie się w klasycznych warunkach, ale kolejne korporacje zamierzają podczas „święta graczy” zaprezentować nowe gry. Na liście potwierdzonych wydawców znalazło się Bandai Namco, więc z miejsca pojawiły się pytania graczy – może w końcu zobaczymy Elden Ring? Japończycy mogą wykorzystać imprezę.

W dniach 12-15 czerwca odbędzie się E3 2021. Już wcześniej potwierdziliśmy, że na wydarzeniu pojawią się między innymi Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two, Warner Bros i Koch Media, ale teraz lista została rozbudowana.

Choć początkowo ESA informowało, że między innymi Bandai Namco nie pojawi się na wydarzeniu, to jednak najwidoczniej Japończycy zmienili zdanie. Organizatorzy właśnie ujawnili, że gracze mogą liczyć na pozycje od Square Enix, Bandai Namco, Segi, Xseed Games / Marvelous, Gearbox oraz nawet Freedom Games, Devious Eye Entertainment, Turtle Beach, Verizon i Binge.

Czy na imprezie pojawi się Elden Ring? Trudno tak naprawdę powiedzieć, bo choć ostatnie informacje sugerują premierę gry nawet w kolejnym roku finansowym, to jednak wydawca może w końcu rozpocząć konkretną kampanię marketingową.

Warto przypomnieć, że Square Enix już wcześniej potwierdziło chęć pokazania na imprezie różnych tytułów – to będzie dobry moment na przedstawienie nowego materiału z Final Fantasy XVI.

Obecności na E3 2021 nie potwierdziło Sony oraz Electronic Arts, ale korporacje powinny w tym czasie zorganizować własne wydarzenia – State of Play oraz EA Play.

Źródło: https://gamingbolt.com/square-enix-bandai-namco-sega-and-more-join-e3-2021s-list-of-attendees

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software