Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2021 14:24
Square Enix FFXVI
1134V

Square Enix szykuje zapowiedzi na E3 2021. Japończycy ujawnią nadchodzące gry

Na E3 2021 nie zabraknie Square Enix, które wykorzysta swój czas, by prezentować swoje nadchodzące produkcje. Korporacja zapowiedziała kilka świetnie zapowiadających się gier i właśnie te IP powinniśmy zobaczyć podczas cyfrowego wydarzenia.

Square Enix już w zeszłym roku szykowało „najmocniejszy zestaw gier w historii”, ale tak naprawdę nadal czekamy na wielkie prezentacje produkcji przygotowywane przez japońskiego producenta. Firma jednak dopiero w tym roku będzie mogła zorganizować własne wydarzenie na E3.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że Square Enix pojawi się na E3 2021, by ogłosić nadchodzące produkcje. Informacjęą ujawnił Yosuke Matsuda i choć prezes studia nie chciał zdradzić konkretów, to możemy się spodziewać kilku naprawdę ciekawych pozycji.

Final Fantasy XVI, Forspoken oraz Life is Strange: True Colors to pewniaki, ponieważ wszystkie pozycje mają trafić na rynek w następnych miesiącach – podobno FFXVI nie posiada daty premiery, ale tajemniczy Forspoken ma trafić na rynek w przyszłym roku.

Może nadejdzie czas na Final Fantasy VII Remake Part 2? Jak wiadomo pozycja powstaje i raczej nie możemy liczyć na szybką premierę, jednak będzie to na pewno dobra okazja do pokazania pierwszego teasera.

Sprawdźcie, jakie tytuły Square Enix pokazywało na E3 2019.

Źródło: https://gamingbolt.com/square-enix-plans-on-making-announcements-at-e3-2021

Tagi: E3 2021 Final Fantasy XVI Forspoken Square Enix