Iza Łęcka Iza Łęcka 05.05.2021 07:36
PS5 buty
1799V

Sony zaprezentowało oficjalnie buty z motywem PS5. Reklama przypomina spot PlayStation 5

Sony na blogu PlayStation oficjalnie ujawniło buty inspirowane wyglądem PlayStation 5. Opracowano również zwiastun, który wykorzystuje znany, charakterystyczny motyw z reklam najnowszej konsoli japońskiej korporacji. Sneakersy trafią do sprzedaży w połowie miesiąca.

Już kilka dni temu prezentowaliśmy na portalu zdjęcia PG 5 PlayStation 5 Colorway, czyli najnowszego obuwia opracowanego przez Paula George'a we współpracy z PlayStation oraz Nike. Obecnie możemy sprawdzić oficjalny spot produktu, który trafi do sprzedaży już 14 maja.

Buty będą dostępne przez specjalną aplikację Nike SNKRS lub na lokalnych stronach Nike – niestety w Polsce propozycja nie została jeszcze dodana, więc nie poznaliśmy dokładnej polskiej ceny.

Paul George ponownie miał okazję nawiązać kontakt z PlayStation i Nike, a w swojej wypowiedzi potwierdził, że w stworzenie PG 5 PlayStation 5 Colorway był zaangażowany Yujin Morisawa, czyli projektant PlayStation 5.

Twórcy ponownie eksponują logo PlayStation (znajduje się na językach) i jak potwierdził koszykarz, „kolorystyka buta jest mocno inspirowana industrialnym designem PS5”. Autorzy skupili się również na podkreśleniu „ikonicznych symboli PlayStation”, które podobnie jak w kontrolerze DualSense zostały umieszczone niemal na całej powierzchni nowego modelu.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/05/04/paul-george-playstation-back-together-with-the-pg-5-playstation-5-colorway/

Tagi: buty playstation 5 PS5 Sony