Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2021 16:59
PS5 buty
2785V

PS5 dorobiło się oficjalnych butów. Znamy cenę propozycji od Sony i Nike

Sony i Nike ponownie współpracują, by wrzucić na rynek nowe buty, które mają trafić w gust sympatyków marki PlayStation. Możemy podejrzewać, że sneakery będą równie trudno dostępne, jak PlayStation 5, ale łowcy okazji mogą spróbować zdobyć produkty sygnowane logiem PS5.

Zaskakująco często mamy okazję pisać o butach na naszym portalu – niedawno pojawił się dziwaczny projekt z zamontowanym NVIDIA RTX 3080, wcześniej Puma nawiązała współpracę z Nintendo, a Adidas przygotował obuwie dla fanów Spider-Man: Miles Morales oraz Cyberpunka 2077.

Teraz możemy jednak sprawdzić, jak wygląda obuwie przygotowane przez Nike dla fanów PlayStation 5 – pierwsza prezentacja produktu odbyła się kilka tygodni temu, ponieważ jeden z insiderów opublikował pierwsze fotki. Teraz możemy jednak potwierdzić, że korporacje nawiązały współprace i pracują nad projektem.

Sony (PlayStation), Nike oraz Paul George (koszykarz Los Angeles Clippers) ponownie połączyli siły, by wrzucić na rynek buty dla bardzo specjalnego grona odbiorców – sympatyków PlayStation 5. Propozycja będzie dostępna w maju za 100 dolarów, co wydaje się bardzo dobrą ceną biorąc pod uwagę, że Nike PG2 PlayStation z 2018 roku cieszyły się gigantycznym zainteresowaniem i teraz na sneakery trzeba wydać nawet 500 dolarów.

Poniżej zobaczycie zdjęcia ostatecznego produktu, który będzie dostępny w dwóch wersjach – niebieska ma przypominać wygląd menu PS5, a biała edycja samą konsolę.

PS5 buty - 1

PS5 buty - 2

PS5 buty - 3

PS5 buty - 4

PS5 buty - 5

PS5 buty - 6

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/blog/if-you-think-finding-a-ps5-is-bad-good-luck-getting-these-ps5-nike-shoes/

Tagi: buty PlayStation playstation 5 PS5 Sony