Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 20:26
Ethan Resident Evil Village
3330V

Nowe gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Gracze mogą szykować się na 3 tytuły

Redakcja brytyjskiego PlayStation przygotowała nowy materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie produkcji zmierzających w tym tygodniu na rynek. Gracze zapoznają się z między innymi oczekiwanym od dawna Resident Evil Village.

W jakie produkcje zamierzacie grać w najbliższych dniach? PlayStation Access proponuje trzy tytuły i przynajmniej jedna pozycja powinna trafić w gust szerokiego grona odbiorców. Resident Evil Village od dawna zachwyca graczy, a Capcom jest bardzo pewny swojego tytułu – firma zorganizowała szereg testów demonstracyjnych, podczas których w zasadzie wszyscy zainteresowani mogli wypróbować grę.

Horror to jednak dopiero początek, ponieważ w najbliższych dniach na PlayStation 5 i PlayStation 4 zadebiutują jeszcze Skate City i Hood: Outlaws and Legends – w tym drugim przypadku mówimy o wczesnym dostępie, ponieważ pozycja oficjalnie zadebiutuje na początku przyszłego tygodnia. Zainteresowani mogą jednak sięgnąć po sieciowy projekt w przedsprzedaży i włączą grę już w piątek – sprawdźcie najnowszy gameplay.

Redakcja brytyjskiego PlayStation przypomina również o ofercie PlayStation Plus – w tym wypadku możecie od dzisiaj pobrać trzy propozycje w ramach abonamentu Sony.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hood: Outlaws & Legends Nowe gry na PS5 i PS4 nowości ps4 ps5 Resident Evil Village