Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 18:32
Apsulov End of Gods
778V

Apsulov: End of Gods to horror w klimacie wikingów. Nagradzana produkcja zmierza na konsole

Dobrych horrorów nigdy za wiele? To na pewno warto sprawdzić Apsulov End of Gods. Produkcja została doceniona na pierwszej platformie, a już wkrótce historia wyląduje na konsolach. Zobaczcie zwiastun tytułu.

Apsulov End of Gods zadebiutowało w sierpniu 2019 roku na PC i produkcja może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na platformie Valve. Tytuł wygrał Epic Mega Grant i zdobył nagrodę „Najlepszy Horror” podczas jednego z DreamHacków.

John Kalderon, dyrektor generalny Angry Demon Studio, potwierdził w komunikacie, że jego zespół ciężko pracował, by przenieść grę na konsole i już wkrótce kolejni gracze będą mogli zapoznać się z tą przerażającą historią. Tytuł latem zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switchu. Na rynku pojawi się także fizyczne wydanie pozycji na PS5 i PS4 – w tym wypadku gracze otrzymają także cyfrowe dodatki: soundtrack oraz artbook.

Apsulov End of Gods to „futurystyczny horror”, w którym akcję obserwujemy z oczu bohatera, a twórcy podjęli temat mitologii nordyckiej z ujęciem science fiction. Gra ma oferować bogate mechaniki związane z interakcją ze środowiskiem oraz postaciami z różnych światów – także z Midgardu.

Poniżej możecie sprawdzić najnowszy zwiastun Apsulov: End of Gods.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/05/future-viking-horror-game-apsulov-end-of-gods-coming-to-ps5-xbox-series-ps4-xbox-one-and-switch-this-summer

Tagi: Apsulov End of Gods Zapowiedź zwiastun