Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 17:57
Returnal
2065V

Returnal z cheatami. Twórcy nie zablokowali dostępu do narzędzi deweloperskich

Returnal jest dla Was za trudny? Poziom trudności ekskluzywnej gry z PlayStation 5 można bardzo szybko zmniejszyć. Twórcy zapomnieli zablokować dostęp do deweloperskich narzędzi i zainteresowani mogą między innymi zdobyć mnóstwo potężnych broni.

Od zeszłego tygodnia trwa dyskusja na temat poziomu trudności w Returnal. Nie brakuje głosów, według których Housemarque powinno zmniejszyć wyzwania, by zapewnić lepsze doświadczenie większej grupie odbiorców. Zdania są oczywiście podzielone, ale jeśli należycie do tego grona – możecie wykorzystać cheaty, by odblokować dostęp do między innymi broni.

Jak się okazuje – twórcy nie zablokowali własnych narzędzi i wystarczy podłączyć klawiaturę, by następnie otrzymać możliwość korzystania z różnych komend. Za pomocą prostej kombinacji otrzymacie dostęp do najróżniejszego sprzętu:

„Wciśnij i przytrzymaj shift, control, alt od 1 do 0, aby zrzucić broń z aktualnego poziomu”.

W rezultacie po śmierci możecie sobie „stworzyć” oczekiwaną broń. Zainteresowani mogą nawet teleportować się na statek resetując światy, ale gracze będą mieć dostęp do wcześniej rozbudowanego zdrowia oraz zdobytej waluty, kluczy czy też artefaktów. W ten sposób możemy także uzyskać wyższą biegłość, by odblokować mocniejsze gnaty.

Narzędzia deweloperskie działają na Returnal w wersji 1.00-1.03, ale bardzo możliwe, że w przyszłości twórcy zablokują tę opcję.

Sprawdźcie naszą recenzję Returnal.

Źródło: Twitter: manfightdragon

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment