Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 14:00
Sunset Overdrive może trafić na PS5 i PS4
1045V

Sunset Overdrive może trafić na PS5 i PS4? Sony rejestruje nowy znak towarowy

Insomniac Games może zaskoczyć posiadaczy PS5 i PS4 kolejną grą. Studio jest aktualnie najbardziej produktywnym zespołem w rękach Sony, a według najnowszych informacji – deweloperzy mogą przymierzać się do wrzucenia Sunset Overdrive na konsole Japończyków.

Sunset Overdrive zadebiutowało aktualnie wyłącznie na Xboksie One i komputerach osobistych, ale od premiery gry sporo się zmieniło. Insomniac Games dołączyło do Sony i deweloperzy od tego czasu wrzucili na konsole Japończyków między innymi: Ratchet & Clank, Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Marvel's Spider-Man Remastered. Twórcy kończą prace nad Ratchet & Clank: Rift Apart (sprawdźcie nowy gameplay) oraz mają pracować nad Spider-Man 2.

Od dawna fani PlayStation proszą o przygotowanie Sunset Overdrive Remastered lub nawet Sunset Overdrive 2, jednak dotychczas nie otrzymywaliśmy pozytywnych informacji dotyczących możliwego projektu. Sytuacja zmieniła się dzisiaj, ponieważ Sony zarejestrowało znak towarowy „Sunset Overdrive”.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że nie jest to żadne ogłoszenie, ale jednak jak widać Japończycy pamiętają o marce. Wielu graczy ma nadzieję, że Insomniac Games zajmuje się kolejną pozycją i po odświeżeniu Spider-Mana, pracuje nad Sunset Overdrive – w końcu jest to jedno z najciekawszych, nowych IP z ubiegłej generacji.

Sunset Overdrive Sony

Źródło: https://www.resetera.com/threads/playstation-has-registered-sunset-overdrive-trademark.420218/

Tagi: Insomniac Games Microsoft Game Studios Sunset Overdrive