Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 23:15
Ratchet & Clank Rift Apart
3293V

Ratchet & Clank: Rift Apart wygląda wyśmienicie. Gameplay pokazuje ekskluzywną grę z PS5

Najważniejszą produkcją dzisiejszego State of Play jest zdecydowanie Ratchet & Clank: Rift Apart. Tytuł Insomniac Games błyszczy na nowym materiale i ponownie możemy spojrzeć na dłuższą rozgrywkę. To może być jedna z produkcji, która skłoni graczy do PlayStation 5.

W ostatnich dniach entuzjaści Ratcheta nie mogą narzekać na nudę. Deweloperzy zaprezentowali zwiastun, PlayStation Polska pozwoliło zapoznać się z rodzimym dubbingiem, a później usłyszeliśmy nawet ciekawe zapewnienia. Gra ma zaoferować najlepszą grafikę w historii oraz deweloperzy wciąż pracują, by jeszcze bardziej przyspieszyć wczytywanie.

Teraz jednak możemy usiąść wygodnie i zapoznać się z najnowszą produkcją zmierzającą wyłącznie na PlayStation 5. Deweloperzy z Insomniac Games na pewno nie mogą narzekać na nudę, ponieważ po zapewnieniu Spider-Man: Miles Morales oraz Spider-Man Remastered, teraz twórcy wrzucą na nową konsolę odpicowaną przygodę z serii Ratchet & Clank.

Podczas rozgrywki zobaczyliśmy sporo zróżnicowanych fragmentów, ale warto na pewno zwrócić uwagę, że Ratchet będzie teraz płynnie biegał po ścianach, a twórcy wykorzystali możliwości dysku SSD, by podczas akcji dosłownie wrzucać bohatera do zupełnie innego świata – wszystko odbywa się płynnie i bez jakichkolwiek przerywników. Studio pokazało również Photo Mode, możliwości dostosowania rozgrywki, różne stroje czy też gadżety. Nie zabrakło także momentu, na którym widzieliśmy w akcji nową bohaterkę, a swoje sekwencje otrzyma także Clank.

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment