Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 13:33
Spider-Man Peter Parker
1266V

Spider-Man 2 również w produkcji? Insomniac Games wspomina o rozwijaniu IP

Spider-Man: Miles Morales i Ratchet & Clank: Rift Apart to najwidoczniej nie wszystkie gry rozwijane aktualnie w Insomniac Games. Jeden z twórców wspomina o pracach nad dużym projektem w uniwersum Spider-Mana.

Insomniac Games zdradziło wczoraj nowe szczegóły dotyczące Spider-Man: Miles Morales. Gra nie jest wyłącznie rozszerzeniem do znanej historii, a sympatycy uniwersum mogą wyczekiwać na pełnoprawne wrażenia.

Wiele jednak wskazuje, że nie jest to jedyna produkcja w ramach tego IP rozwijana obecnie przez deweloperów. Brian Horton (dyrektor kreatywny Spider-Man: Miles Morales) wspomniał, że studio ma jeszcze „wiele historii Petera” do opowiedzenia. Oczywiście, twórca nie pokusił się o oficjalną zapowiedź, lecz zasugerował, że Brian Intihar (dyrektor kreatywny Spider-Mana) już pracuje nad nową grą, wspominając o "wyobrażaniu sobie wielkich rzeczy dla uniwersum Marvel's Spider-Man".

Słowa przedstawiciela Insomniac Games brzmią interesująco, biorąc pod uwagę informacje przedstawiane przez Jasona Schreiera jeszcze przed The Future of Gaming. Dobrze poinformowany dziennikarz wspominał, że choć Spider-Man 2 powstaje, na oficjalną prezentację przyjdzie nam zaczekać. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że mniejszy zespół pracuje nad Spider-Man: Miles Morales, tymczasem redaktor otrzymał już informacje dotyczące drugiego projektu.

Na potwierdzenie wszelkich nowinek w temacie Spider-Mana musimy jeszcze zaczekać, ale analizując świetne wyniki sprzedaży Spider-Mana na PlayStation 4 i wrzawę wywołaną zapowiedzią Spider-Man: Miles Morales, Sony może bardzo chętnie eksplorować ten świat, oferując nowe przygody.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/06/18/insomniac-spider-man-universe-big-thing/

Tagi: playstation 5 PS5 Sony Spider-Man