Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 20:21
Resident Evil Village
2829V

Resident Evil Village – znamy czas rozgrywki. Pierwsi gracze ukończyli historię

Resident Evil Village zapewni dłuższą historię od Resident Evil 7 oraz Resident Evil Remake 2. W Sieci wylądowały szczegóły od pierwszych graczy, którym udało się ukończyć opowieść – choć dostaliśmy dwa różne rezultaty, to szczegóły są bardzo pozytywne.

Już w zeszłym tygodniu informowałem, że gracze otrzymali swoje kopie Resident Evil Village, więc w Sieci zaczęły pojawiać się spoilery dotyczące przygody.

Już w czerwcu ubiegłego roku za sprawą AestheticGamera wspominałem, że Resident Evil Village ma zapewnić dłuższą historię od Resident Evil 7, Resident Evil 2 i Resident Evil 3, a teraz mamy tego potwierdzenie.

W Sieci wylądowały informacje od dwóch graczy – pierwszy ukończył Resident Evil Village w 13 godzin i 30 minut, a drugi zobaczył napisy końcowe po 15 godzinach i 30 minutach. Jest to naprawdę dobry wynik, który możemy łatwo porównać z innymi częściami serii:

Czas potrzebny do ukończenia gier z serii Resident Evil (za howlongtobeat):

  • Resident Evil 4 – 16 godzin
  • Resident Evil 6 – 21,5 godziny
  • Resident Evil 7 – 9,5 godziny
  • Resident Evil Village – 13,5-15,5 godziny
  • Resident Evil 2 (2019) – 8 godzin
  • Resident Evil 3 (2020) – 6 godzin

Resident Evil Village nie pobije rezultatu Resident Evil 6, ale warto zwrócić uwagę, że tytuł może przybliżyć się do rozbudowanego Resident Evil 4. Oczywiście w tym wypadku powinniśmy wyciągnąć średnią, ale nawet 14 godzin to bardzo dobry wynik jak na horror.

Źródło: Twitter: AestheticGamer1

Tagi: Capcom Resident Evil Village