Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2021 13:07
Xbox logo
2026V

Gry za darmo na Xbox Series X|S i Xbox One. Gracze mogą pobrać 20 tytułów

Posiadacze Xboksów Series X|S i Xboksa One mogą pobrać dokładnie za darmo 20 gier w ramach różnych ofert. W niektórych sytuacjach trzeba przeskoczyć na inny region, ale bez najmniejszego problemu zainteresowani zyskają kilka świetnych tytułów.

Na witrynie ŁowcyGier.pl zostało zaprezentowane bardzo ciekawe zestawienie produkcji, które posiadacze Xboksów Series X|S i Xboksa One mogą pobrać za darmo. Jak wiadomo oferta Xbox Live Gold czasami różni się w zależności od kraju, ale Microsoft nie ma problemu z przeskakiwaniem pomiędzy regionami, więc klienci mogą odebrać różne gry.

Jak wiadomo w europejskiej ofercie Games with Gold znajdziemy LEGO Batman oraz Armello, ale w zasadzie bez większego problemu ściągniecie także Trine 4: The Nightmare Prince, Red Faction: Armageddon czy też Costume Quest.

Microsoft proponuje także listę starszych gier, do których nie potrzebujecie nawet Xbox Live Gold – poniższe pozycje są dostępne dla wszystkich. Wśród klasyków można wyróżnić między innymi Metal Slug 3 czy też dwie części serii Crackdown.

Nie możemy tutaj mówić o wielkich hitach AAA, jednak na pewno niektóre produkcje warto wrzucić do swojej cyfrowej biblioteki.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/darmowe-gry-na-xbox-one-i-xbox-series-x-lista-20-tytulow-ktore-latwo-przypiszecie-do-konta/

Tagi: gry za darmo promocja Xbox xbox one xbox series x|s