Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.05.2021 14:26
Nintendo Switch kwiecień
496V

Nintendo podsumowuje najważniejsze gry kwietnia

Nintendo Switch wciąż rośnie w siłę i dzięki niesłabnącej popularności marki Pokemon, konsola otrzymała w kwietniu kolejny bardzo mocny tytuł na wyłączność, na który fani czekali ponad 20 lat. Co jeszcze przyniósł nam kwiecień?

Jak co miesiąc Nintendo postanowiło podsumować najważniejsze wydarzenia z minionego okresu i trzeba przyznać, że zakończony właśnie czwarty miesiąc 2021 roku był dla konsoli Japończyków kolejnym wielkim sukcesem.

Po pierwsze na eShopie wylądowało demo gry Miitopia - zupełnie nowej przygody dla całej rodziny wykorzystującej ideę ludzików Mii z poprzednich konsol Nintendo. Dodatkowo wczoraj na cyfrowym sklepie Switcha pojawiło się New Pokémon Snap, niebezpośrednia kontynuacja wielkiego hitu z czasów Nintendo 64. 

Ciekawą aktualizację otrzymało również wydane już jakiś czas temu Super Mario Party, w którym możemy teraz bawić się z graczami z całego świata dzięki trybowi rozgrywki online. Ah, no i nie można pominąć wyjątkowej premiery w ramach abonamentu Nintendo Switch Online - PAC-MANa 99. Jedynego takiego Battle Royale na rynku.

Oprócz tego sporo nowości otrzymały mobilne gry Nintendo na iOS i Androidzie oraz gry free-to-play jak Apex Legends i Rocket League.

Tagi: Bandai Namco New Pokemon Snap Nintendo