Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 15:05
Ratchet & Clank: Rift Apart
2618V

Ratchet & Clank: Rift Apart na zwiastunie z rozgrywką. Gra wygląda wspaniale i otrzyma swoje State of Play

Sony właśnie zaprezentowało nowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart, który został przygotowany z wielu fragmentów rozgrywki. Tytuł Insomniac Games wygląda wprost znakomicie, a dodatkowo twórcy potwierdzają, że gracze będą kontrolować nową bohaterkę.

Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z najważniejszych produkcji przygotowanych przez Sony na 2021 rok. Długo czekaliśmy na nowy materiał, ale teraz Sony zaprezentowało zwiastun, który pozwala spojrzeć na kilka nowych ujęć z gry i trzeba przyznać, że pozycja wygląda naprawdę dobrze.

Najnowszy zwiastun potwierdza ważny szczegół – Ratchet nie będzie jedyną grywalną postacią w Ratchet & Clank: Rift Apart. Gracze otrzymają także możliwość wcielania się w Rivet, czyli nową bohaterkę, która została zaprezentowana na jednym z pierwszych zwiastunów historii.

Sony chce przedstawić fanom dodatkowe materiały z Ratchet & Clank: Rift Apart, więc w najbliższy czwartek (23:00) odbędzie się kolejny State of Play. Wydarzenie będzie w głównej mierze poświęcone przygodzie Insomniac Games i podczas pokazu zobaczymy ponad 15 minut czystej rozgrywki z produkcji.

Trailer pokazuje również nowe miasto (Nefarious City) i pozwala spojrzeć na kilka znanych miejscówek (Sargasso i Torren IV). Twórcy przedstawiają również nowe zabawki oraz mechaniki rozgrywki. Poniżej możecie również zerknąć na cyfrowe dodatki, które zostaną dorzucone do Digital Deluxe Edition.

Warto przypomnieć, że do niedawna Ratchet & Clank z PS4 było dostępne za darmo w ramach akcji Stay at Home, a Insomniac Games ulepszyło pozycję na PS5.

Ratchet & Clank: Rift Apart - cyfrowe dodatki

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/26/meet-rivet-the-mysterious-new-protagonist-in-ratchet-clank-rift-apart/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment