Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 18:08
Ratchet w Ratchet & Clank: Rift Apart
3382V

Ratchet & Clank Rift Apart będzie „najlepiej wyglądającą grą w historii”? Były pracownik Microsoftu chwali grę

Ratchet & Clank Rift Apart został zaprezentowany na nowym zwiastunie, a jeszcze w tym tygodniu zobaczymy nowy gameplay z produkcji Insomniac Games. Jeśli wierzyć słowom Drewa Murraya, na PlayStation 5 nadciąga najpiękniejsza gra w historii.

PlayStation Polska wczoraj zaprezentowało dubbing z Ratchet & Clank Rift Apart, ale możemy mieć pewność, że najlepsze dopiero przed nami. W czwartek odbędzie się kolejny State of Play, podczas którego zobaczymy między innymi pozycję Insomniac Games.

W sprawie pozycji postanowił wypowiedzieć się Drew Murray, który do niedawna pracował w The Initiative od Microsoftu nad Perfect Dark. Twórca postanowił jednak wrócić do Insomniac Games i chwali projekt zmierzający wyłącznie na PS5:

„To najlepiej wyglądająca gra wideo w historii. Kropka. Tak oczywiście nie będzie na zawsze, ale na 11 czerwca w 100% jestem pewny tego stwierdzenia. I mówię to, nie mając dosłownie żadnej ręki w jej tworzeniu, jedynie obserwując z podziwem, odkąd wróciłem do @insomniacgames. #stunning”.

Zdaniem dewelopera 11 czerwca to właśnie na PlayStation 5 pojawi się najpiękniejsza gra w historii. Sytuacja może szybko się zmienić, jednak przynajmniej na pewny czas – Ratchet & Clank Rift Apart ma prezentować najlepszą oprawę w historii.

Głównemu projektantowi wtórował również James Stevenson (dyrektor społeczności), który miał już okazję grać w Ratchet & Clank Rift Apart we własnym domu i potwierdza – szykuje się piękna opowieść:

„Przeszedłem grę w domu na moim 77″ OLED-zie. To najlepiej wyglądająca gra wideo, jaką kiedykolwiek widziałem. Zespół zwalił z nóg tworząc popisowe dzieło dla PS5”.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/insomniac-devs-say-ratchet-clank-rift-apart-is-the-best-looking-video-game-ever/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment