Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 17:03
Łasuch Netflix
581V

Łasuch od Netflix na pierwszym zwiastunie. Serial na podstawie komiksu Sweet Tooth wygląda ciekawie

DC ma w swoim katalogu serię komiksów przygotowanych przez Jeffa Lemire'a, na podstawie której Netflix stworzył serial. Dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy zwiastun „Łasucha” i trzeba przyznać, że całość prezentuje się intrygująco.

„Łasuch” to najnowszy serial Netflixa, którego producentami są Susan Downey i Robert Downey Jr. Już te nazwisko powinno sprawić, że projektem zainteresuje się szerokie grono odbiorców, a pierwszy zwiastun tylko potwierdza, że platforma może zapewnić kawał ciekawej opowieści.

Jeff Lemire stworzył komiks w konwencji postapokaliptycznego horroru akcji, gdzie z powodu zarazy nazwanej „Przypadłość” zmarło miliardy ludzi. Dodatkowo dzieci rodzą się w niespotykanej wcześniej formie – są to zwierzęco-ludzkie hybrydy.

Głównym bohaterem historii wydanej przez DC Comics jest chłopiec-jelonek Gaus, który zostaje porwany, ale włóczęga Jepperd ratuje młodzieńca i następnie duet wyrusza do Alaski, gdzie ma znajdować się lekarstwo na zarazę.

Łasuch” będzie dostępny od 4 czerwca – aktualnie zachęcam, by zapoznać się z naszymi recenzjami produkcji, które już zadebiutowały na serwerach Netflixa: „Sexify”, „David Attenborough: Życie w kolorze” i „Cień i kość”.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: Netflix Sweet Tooth trailer zwiastun Łasuch