Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.11.2020 10:18
Puma x Super Mario
1154V

Puma x Super Mario. Puma ujawnia buty na 35-lecie marki Super Mario Bros.

Buty z motywami z Super Mario Bros. (na 35 urodziny marki) były zapowiadane już we wrześniu. Dopiero teraz doczekaliśmy się jednak pełnej prezentacji od Pumy.

Puma przedstawiła obuwie przygotowane we współpracy z Nintendo - oczywiście z okazji hucznie obchodzonego 35-lecia marki Super Mario Bros.

Puma na swojej oficjalnej stronie podkreśla, że szukała inspiracja dla nowej serii butów nie tylko w kultowej grze wydanej na NES-ie, ale również w kolejnych odsłonach serii, m.in. w Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. W akcji znajdziemy takie modele butów Pumy jak Clyde, Future Rider, RS-Fast, RS-Dreamer.

Puma zapowiedziała, że buty The Future Rider Super Mario 64, RS-Fast Super Mario Galaxy oraz Clyde/RS-Dreamer Super Mario Sunshine będą dostępne w sprzedaży od 27 listopada 2020 r. Z kolei model The Future Rider Nintendo Entertainment System trafi do dystrybucji 4 grudnia 2020 r. Jeśli chodzi o model Clyde/RS-Dreamer Super Mario Sunshine , to takie buty kupić będzie można wyłącznie w amerykańskiej sieci sklepów Foot Locker.

Zdjęcia butów w wysokiej rozdzielczości znajdziecie w naszej galerii.

Źródło: puma.com
https://gamerant.com/super-mario-all-stars-puma-shoe-collection-release-date/

Tagi: buty mario Nintendo puma