Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2021 16:27
The Witcher: Monster Slayer
3233V

Wiedźmin zaprasza do gry. The Witcher: Monster Slayer dostępne dla pierwszych graczy

Już dzisiaj pierwsi gracze mogą rozpocząć rozgrywkę w The Witcher: Monster Slayer. Nowy Wiedźmin został udostępniony dla pierwszych zainteresowanych, którzy korzystają ze smartfonów oraz tabletów z system Android.

W czwartek informowaliśmy o premierze nowego Wiedźmina – The Witcher Monster Slayer zadebiutuje latem, ale CD Projekt RED zaprosił graczy do wstępnej rejestracji. Nie musieliśmy długo czekać, ponieważ już teraz zostały wysłane pierwsze zaproszenia do rozgrywki. Fani z odrobiną szczęścia jeszcze dzisiaj zajmą się wyeliminowaniem pierwszych potworów.

The Witcher: Monster Slayer nie jest typową produkcją z uniwersum wykreowanym przez CD Projekt RED, ponieważ deweloperzy postawili na rozgrywkę w terenie. W mobilnym Wiedźminie będziemy przemierzać przykładowo ulice w naszych miastach, gdzie pojawią się bestie – system ma działać podobnie, jak Pokemon GO.

Już wcześniej odbyły się wstępne testy The Witcher Monster Slayer, które zapowiadają bardzo przyjemną zabawę dla graczy, którzy lubią podobne pozycje.

Jeśli w zeszłym tygodniu zgłosiliście chęć rozgrywki w najnowszą propozycję CD Projekt RED, to warto sprawdzić skrzynki e-mail. Może już za kilka godzin wypełnicie pierwsze zlecenia?

Źródło: Twitter: TheWitcherMS

Tagi: CD Projekt Spokko The Witcher: Monster Slayer Wiedźmin