Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2021 19:08
Wiedźmin powróci latem! The Witcher: Monster Slayer
2740V

Wiedźmin zadebiutuje latem! CD Projekt RED uruchomił rejestrację do The Witcher: Monster Slayer

Wiedźmin to najpopularniejsza marka CD Projektu, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się nowych szczegółów dotyczących The Witcher: Monster Slayer. Twórcy najwidoczniej są zadowoleni z ostatnich testów, ponieważ zapowiedzieli premierę tytułu.

Gry z serii Wiedźmin przekroczyły już sprzedaż na poziomie 50 mln egzemplarzy i CD Projekt RED ma pewnie nadzieję, że The Witcher: Monster Slayer zwiększy zainteresowanie tym IP. Jeszcze niedawno informowaliśmy naszą społeczność o testach, a teraz możemy potwierdzić, że nowa pozycja zmierza na rynek.

Latem odbędzie się premiera, a teraz gracze mogą wyrazić chęć rozgrywki w The Witcher: Monster Slayer. Aktualnie produkcja będzie dostępna przez Google Play Store, ale możemy mieć pewność, że to tylko kwestia czasu i w przyszłości tytuł wyląduje także na App Store.

Rozgrywka w The Witcher: Monster Slayer opiera się na zasadach podobnych do Pokemon GO – gracze mają podróżować po okolicach, gdzie napotkają na potwory oraz będą mogli wykonywać różnorodne zadania. Trudno jednak powiedzieć, czy od czasu pierwotnej zapowiedzi, deweloperzy nie zdecydowali się na istotne zmiany – jak wiadomo w aktualnych czasach podróżowanie po miastach bywa czasami mocno ograniczone.

Źródło: Twitter: TheWitcherMS

Tagi: CD Projekt Spokko The Witcher: Monster Slayer