Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.04.2021 10:17
Odin: Valhalla Rising wygląda pięknie na zwiastunach. Przegląd klas postaci i przeciwników
638V

Odin: Valhalla Rising wygląda pięknie na zwiastunach. Przegląd klas postaci i przeciwników

Koreański zespół Lionheart nie żartował, kiedy mówił o tym, że do premiery Odin: Valhalla Rising dojdzie jeszcze w tym roku. Czynione są już do tego zaawansowane przygotowania.

W Korei Południowej i Japonii właśnie ruszała rejestracja graczy chcących w pierwszej kolejności sprawdzić Odin: Valhalla Rising, czyli nowego MMORPG-a.

Wydarzeniu towarzyszą nowe materiały wideo, dzięki którym możemy przyjrzeć się bliżej działaniu takich klas postaci jak wojownik, łotrzyk, kleryk czy czarodziej. Kolejna zajawka przedstawia monstra i różne rasy zamieszkujące świat Odin: Valhalla Rising. W innym filmiku rzucamy okiem na ogromne regiony, znajdujące się w grze. Chodzi o Midgard, Nidaverllir i Alfheim (w tytule pojawi się jeszcze Jotunheim).

Wiadomo, że ten sieciowy roleplay, który hula na Unreal Engine 4 trafi do cyfrowej dystrybucji jeszcze w tym roku. Oprócz komputerów osobistych tytuł zadebiutuje tez na smartfonach. Nie wiadomo jeszcze, co z ewentualną, konsolową premierą Odin: Valhalla Rising. Pojawienie się angielskiego dubbingu w ostatnim zwiastunie gry wskazuje na to, że gra pewnie szybko pojawi się również w Europie i Ameryce Północnej.

Po rozgrywkę z Odin: Valhalla Rising odsyłam was tutaj.

Tagi: MMORPG odin odin valhalla rising