Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.04.2021 09:30
Odin: Valhalla Rising na efektownym zwiastunie. Ogromny świat wikingów jeszcze w tym roku
1276V

Odin: Valhalla Rising na efektownym zwiastunie. Ogromny świat wikingów jeszcze w tym roku

Koreańskie studio Lionheart szykuje się do wypuszczenia na rynek swojego pierwszego, roleplayowego projektu. Sprawdźcie najnowszy zwiastun Odin: Valhalla Rising.

Wspaniale prezentujący się MMORPG pt. Odin: Valhalla Rising dorobił się właśnie świeżego trailera - tym razem to bardzo efektowny materiał CGI, podkreślający ścisły związek gry z mitologią wikingów. Co ważne - z angielskim dubbingiem, co wskazuje na szybką premierę tego koreańskiego projektu na Zachodzie.

Jakie atrakcje szykuje dla nas Lionheart Studio? Odin: Valhalla Rising zapewni przede wszystkim ogromny, otwarty świat, który będzie podzielony na 4 regiony:  Midgard, Jotunheim, Niflheim i Alfheim. Środowisko będzie na tyle rozległe, że przemierzać je będziemy na grzbietach różnych stworów - nie tylko koni, ale też przerośniętych wilków czy smoków.

Niestety wciąż brakuje dokładnej daty premiery tego sieciowego RPG, działającego na Unreal Engine 4. Wiemy tylko, że gra ma się pojawić na rynku w 2021 roku. Wiadomo, że oprócz premiery na PC tytuł zadebiutuje tez na smartfonach.

W tym miejscu znajdziecie gameplay z Odin: Valhalla Rising.

Tagi: korea mmorpg odin rpg