Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 17:37
PS5 logo
2519V

Nowe gry na PS5 prezentowane przez Sony. Japończycy promują ekskluzywną produkcję

Już w tym tygodniu na PS5 zadebiutuje kilka ciekawych gier, wśród których wyróżnia się ekskluzywna produkcja stworzona przez Housemarque. Returnal to jednak dopiero początek atrakcji oferowanych przez Sony.

Już w najbliższy piątek posiadacze PlayStation 5 będą mogli zagrać w Returnal – w ostatnich dniach twórcy potwierdzili specyfikację pozycji na PS5, a dodatkowo mogliśmy spojrzeć na gameplay, który przedstawia sam początek historii. Teraz nadszedł czas na ostatni etap promocji, więc redakcja brytyjskiego PlayStation przygotowała materiał przypominający o zbliżającym się debiucie.

W najbliższych dniach na PlayStation 5 zagramy jeszcze w Genshin Impact, Layers of Fear VR oraz Secret Neighbor – jak wiadomo pierwsza pozycja z tej listy trafiła już na PS4, a pozostałe będą również dostępne PlayStation 4. Mimo wszystko możecie mieć pewność, że lepszą jakość otrzymacie na nowej konsoli Sony.

Zamierzacie grać w Returnal? Już wkrótce na portalu znajdziecie naszą recenzję, w której przedstawimy najważniejsze elementy gry. Jestem pewien, że propozycja przypadnie do gustu entuzjastom wymagających produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment