Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 15:34
Armia Umarłych - Netflix chwali się nowymi produkcjami
1383V

Netflix chwali się nowymi produkcjami. Firma podkreśla: „Nowe filmy. Co tydzień. Przez cały rok”

Netflix opublikował zwiastun zapowiadający nowe produkcje przygotowane na zlecenie streamingowego giganta lub wykupione przez platformę. Widzowie będą systematycznie oglądać kolejne filmy – korporacja chce w każdym tygodniu oferować świeże opowieści.

Netflix w ostatnich dniach skupiał się na promocji między innymi „Armii Umarłych” Zacka Snydera (zobaczcie zwiastun) oraz „Kobiety w oknie” (sprawdźcie materiał), ale to tylko dwie z wielu opowieści, które w następnych tygodniach zostaną opublikowane przez platformę. Firma kontynuuje projekt „Nowe filmy. Co tydzień. Przez cały rok”, więc widzowie mogą liczyć na wiele nowych i świeżych przygód.

Na serwerach Netflixa zobaczymy między innymi: „Ojcostwo”, „Mitchellowie kontra maszyny”, „Ostatni najemnik”, „Sweet Girl”, „Beckett”, „Nie uciekniesz od miłości”, „Potwór”, „Skater Girl”, „Dom kwiatów – film”, „Gdy sen nie nadchodzi”, „Łowcy Trolli: Przebudzenie Tytanów”, „Smok Życzeń”, „Ameryka: Film”, „Krwawe niebo”, „He's All That”, „Vivo” czy też „Karnawał”.

Klienci platformy otrzymają dostęp do wielu produkcji i choć pewnie nie wszystkie będą trzymać oczekiwany poziom, to jednak Netflix już o dłuższego czasu wyznaje zasadę oferowania wielu pozycji – zawsze w tym gronie może pojawić się hit, który zainteresuje bardzo szerokie grono odbiorców.

Znajdziecie tutaj coś dla siebie? Ja na pewno chętnie zobaczę „Armię Umarłych”, „Kobietę w oknie” oraz „Mitchellowie kontra maszyny” – choć warto podkreślić, że aż dwie pozycje z tej listy to tytuły wykupione przez Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix trailer zwiastun