Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 20:50
Kobieta w oknie
1069V

Kobieta w oknie na pełnym zwiastunie. Netflix promuje świetnie zapowiadający się thriller

Netflix opublikował pełny zwiastun produkcji zatytułowanej „Kobieta w oknie”. Film został przejęty od Disneya i już w maju odbędzie się jego światowa premiera na serwerach platformy. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na debiut.

Amy Adams, Gary Oldman i Anthony Mackie wcielą się w głównych bohaterów intrygującego thrillera. Historia skupia się na samotnej kobiecie, której dużym problemem jest agorafobia. Nie może ona normalnie funkcjonować, ale pewnego dnia jest świadkiem przerażających wydarzeń, które wpływają na jej codzienność.

„Anna Fox (Amy Adams) czuje się najbezpieczniej, gdy świat za oknem ogląda z własnego domu. Aż pewnego dnia staje się świadkiem przerażającej sytuacji, do której dochodzi u mieszkającej od niedawna naprzeciwko rodziny Russellów. Pytanie brzmi, co naprawdę się wydarzyło?”

Film został przygotowany przez 20th Century Fox, ale po tym jak Disney przejął wytwórnie, a dodatkowo na świecie wybuchła pandemia, korporacja nie zdecydowała się na premierę historii na dużym ekranie. Sytuację wykorzystał Netflix, który przejął opowieść.

Tak jak wcześniej informowaliśmy Netflix zaprosi widzów na seans już 14 maja i najnowszy zwiastun „Kobiety w oknie” potwierdza jedno – na ten film warto czekać. Na ekranie zobaczymy wielu znanych aktorów, którzy powinni nam zapewnić kawał przyjemnego seansu.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Netflix nawiązał dużą współpracę z Sony, na mocy której otrzyma do swojej biblioteki filmy od tej wytwórni.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Kobieta w oknie Netflix trailer zwiastun