Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 17:21
Armia Umarłych Zack Snyder
10102V

Armia Umarłych od Zacka Snydera na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje swój hit

Netflix właśnie zaprezentował pełny zwiastun „Armii Umarłych”, czyli najnowszej produkcji, która ma wielką szansę osiągnąć w przyszłym miesiącu wielki sukces. Film Zacka Snydera wygląda naprawdę ciekawie.

Akcja produkcji Zacka Snydera („300”, „Watchmen. Strażnicy”, „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”) rozgrywa się w bardzo ciekawym świecie – Las Vegas zostało opanowane przez zombie, więc zdecydowano się odciąć miasto dużym murem. Jak się jednak okazuje: bestie nie są zwykłymi potworami, które znamy z wielu opowieści o podobnej tematyce.

Głównym bohaterem historii został Scott Ward (Dave Bautista), czyli były bohater wojny z zombie, który po zwycięstwie nad potworami smaży burgery w barze na przedmieściach. Wszystko zmienia się w pewnym momencie, gdy otrzymuje od szefa kasyna kuszącą ofertę:

„Bly Tanaka (Hiroyuki Sanada) szuka chętnych gotowych przekraść się do pełnego żywych trupów miasta, żeby odzyskać 200 milionów dolarów ukrytych w podziemnym skarbcu. Za 32 godziny na Las Vegas rząd zrzuci bombę atomową, a zatem czasu zostało mało”.

Co na to zawodowy żołnierz? Zbiera ekipę „szalonych fachowców” i rozpoczyna akcję, którą widzowie Netflixa będą mogli oglądać już 21 maja film znalazł się na pierwszej liście nadciągających premier platformy.

W rolach głównych: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Michael Cassidy, Richard Cetrone i Garret Dillahunt.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Armia Umarłych netflix trailer