Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 14:31
Twórcy Wasteland 3 pracują nad ambitnym tytułem
415V

Twórcy Wasteland 3 pracują nad ambitnym tytułem, ale najwidoczniej gra nie zadebiutuje w najbliższych latach

inXile Entertainment potwierdziło prace nad nową grą RPG i choć produkcja ma charakteryzować się fantastyczną oprawą, designem oraz scenariuszem, to nie możemy liczyć na szybką prezentację tytułu. W sprawie pozycji wypowiedział się Brian Fargo.

inXile Entertainment kilka dni temu ujawniło pierwszy, fabularny dodatek do Wasteland 3, ale możemy mieć pewność, że twórcy nie tracą czasu. Już wcześniej wspominaliśmy o połączeniu shootera z RPG-iem i właśnie o tym tytule wypowiedział się Brian Fargo.

Szef studia postanowił podroczyć się z graczami i choć podkreślił, że publikowanie podobnych wiadomości jest „okrutne”, to jednak Fargo jest „podekscytowany oprawą graficzną, designem i scenariuszem” następnej dużej gry inXile Entertainment.

Brzmi dobrze? Nie możemy jednak liczyć na szybką prezentację: „niestety nie zobaczycie tego, co ja widzę przez długi czas”. Twórca nie powiedział dokładnie, kiedy odbędzie się jakakolwiek prezentacja pozycji, ale przygoda nie zostanie przedstawiona w tym roku, a pewnie nawet nie w kolejnym:

Źródło: https://gamingbolt.com/inxile-entertainments-next-rpg-wont-be-revealed-anytime-soon-says-studio-head

Tagi: brian fargo inXile Entertainment Wasteland Wasteland 3