Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 16:31
Days Gone Sony Bend PS4
9047V

Prezent dla graczy z PS4 od twórców Days Gone. Sony Bend świętuje 2. urodziny gry

Days Gone zadebiutowało 2 lata temu, więc Sony Bend przygotowało mały prezent dla graczy. Fani mogą odebrać darmowy motyw na PlayStation 4, który będzie zainteresowanym przypominał o jednym z ciekawszych, nowych IP wyprodukowanych przez studia Sony na zeszłej generacji.

26 kwietnia 2019 roku odbyła się premiera Days Gone na PlayStation 4. Jak wiadomo tytuł otrzymał już aktualizację do PS5 i zmierza oficjalnie na PC – ostatnio mogliśmy nawet spojrzeć na zwiastun oraz poznaliśmy datę debiutu. Twórcy jednak nie zapominają o początkach historii i z okazji urodzin przygotowano przyjemny prezent dla posiadaczy PS4.

Fani Days Gone mogą pobrać darmowy, dynamiczny motyw dla PlayStation 4. Jego prezentację zobaczycie poniżej i jak widać deweloperzy w tym wypadku pamiętali o graczach z każdego regionu. Nie jest to standard, ale tutaj Sony Bend nie zawiodło.

Pytanie pozostaje tylko jedno – co dalej z Days Gone 2? Jak wiadomo fani wciąż proszą o produkcję i kolejni zainteresowani podpisują petycję, by Sony zgodziło się na stworzenie tytułu. Nadal nie wiemy, czy ma to większy sens, ale jak widać twórcy nie zapominają o tym ciekawym IP.

Warto przypomnieć, że Days Gone jest dostępne w PS Plus oraz PS Plus Collection, więc posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą pobrać grę w ramach ofert Sony.

Źródło: Twitter: BendStudio

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment