Days Gone 2 z coraz większym zainteresowaniem. Już ponad 54 tysięcy graczy prosi o grę

News
2594V
Days Gone 2 z coraz większym zainteresowaniem. Już ponad 54 tysięcy graczy prosi o grę
Wojciech Gruszczyk | 20.04.2021, 15:02

Jeszcze kilka dni temu moglibyśmy powiedzieć, że Sony nie zwraca uwagi na petycje graczy i nie widzi komentarzy swojej społeczności. Japończycy jednak zmienili decyzję dotyczącą odcięcia PS3 i PS Vity od PlayStation Store, więc fani mają nadzieję, że można także uratować Days Gone 2.

Sony wczoraj pozytywnie zaskoczyło przyznając się do błędu i potwierdzając dobre wieści dla posiadaczy PlayStation 3 i PlayStation Vity. Teraz jednak trzeba zadać sobie pytanie – czy podobną sytuację możemy zobaczyć w przypadku Days Gone 2?

Choć Days Gone 2 ujawnił Jason Schreier, a nawet na temat pozycji wypowiedział się były reżyser Sony Bend, to jednak problemem jest fakt, że gra nigdy oficjalnie nie została zapowiedziana. Gracze jednak wierzą, że produkcję można uratować.

To właśnie z tego powodu petycja dotycząca powstania Days Gone 2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem w zeszłym tygodniu prawie 10 tysięcy graczy podpisało się pod tekstem, a teraz ponad 54 500 fanów zainteresowało się akcją. Liczba rośnie w zaskakującym tempie i możemy mieć pewność, że Sony również zobaczy ruch społeczności.

Sytuacja jest naprawdę ciekawa, więc może w najbliższych dniach zobaczymy małe logo, które potwierdzi, że Sony Bend może rozwijać oczekiwany projekt? Byłby to na pewno bardzo pozytywny ruch, bo choć potencjalnie na grę przyszłoby nam zaczekać nawet kilka lat, to jednak wydawca pokazałby, że liczy się ze zdaniem graczy.

Days Gone 2 z coraz większym zainteresowaniem. Już ponad 54 tysięcy graczy prosi o grę

Źródło: https://www.psu.com/news/days-gone-2-fan-petition-has-now-surpassed-50000-signatures/

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper