Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 15:45
State of Play
2076V

State of Play to nie tylko Ratchet & Clank: Rift Apart. Sony pokaże kolejne gry

Sony potwierdziło nowy State of Play i choć główne skrzypce podczas wydarzenia odegra Ratchet & Clank: Rift Apart, to jednak podczas imprezy zobaczymy jeszcze dwie kolejne gry. Będzie to na pewno ciekawe wydarzenie dla fanów marki PlayStation.

Sympatycy marki Ratchet & Clank mogą zacierać rączki, ponieważ dzisiaj zobaczyliśmy świetny zwiastun nadciągającej przygody, a to nie koniec atrakcji przygotowanych na ten tydzień. Już w najbliższy czwartek odbędzie się State of Play, podczas którego zobaczymy dłuższy gameplay z pozycji Insomniac Games.

Ratchet & Clank: Rift Apart będzie głównym tytułem prezentowanym podczas wydarzenia, ale Sony potwierdziło również, że w trakcie pokazu otrzymamy „aktualizację dotyczącą dwóch nadchodzących niezależnych tytułów”. Jak wiadomo Sony bardzo chętnie współpracuje z deweloperami third-party, którzy wrzucają swoje pozycje na PS4 i PS5 oraz ostatnio coraz częściej w dniu premiery także do PS Plus.

Bardzo możliwe, że podczas wydarzenia usłyszymy o kolejnych pozycjach, które w przyszłości wylądują właśnie w abonamencie PlayStation Plus. Warto przypomnieć, że na ostatnim State of Play pokazywano między innymi Solar Ash, Sifu oraz Kena: Bridge of Spirits.

Zamierzacie oglądać pokaz? Już teraz mogę wspomnieć, że na naszym portalu zobaczycie wszystkie tytuły prezentowane przez Sony.

Źródło: PlayStation

Tagi: PlayStation ps4 ps5 sony state of play