Ratchet & Clank na PS5 w 60 fps zbiera pochwały od graczy. Zobaczcie gameplay i porównanie

Gry
1893V
Ratchet & Clank na PS5 w 60 fps zbiera pochwały od graczy. Zobaczcie gameplay i porównanie
Iza Łęcka | 31.03.2021, 11:06

Insomniac Games ulepszyło Ratchet & Clank z 2016 roku – drobna aktualizacja pozwoliła na odpowiednie podkręcenie rozgrywki. Teraz możemy poznać przygodę w 60 klatkach na sekundę, co zostało docenione przez część społeczności PlayStation.

Wystarczyła aktualizacja o rozmiarze niespełna 90MB, by można było doświadczyć Ratchet & Clank w 60 klatkach na sekundę. Platformówka nie otrzymała dedykowanej wersji przygotowanej z myślą o PlayStation 5, jednakże dzięki wstecznej kompatybilności tytuł działa w lepszej jakości.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tuż po opublikowaniu aktualizacji w Sieci pojawiło się wiele pozytywnych opinii, według których w końcu oferuje oczekiwany gameplay. Porównania pokazują również dopracowaną oprawę, która uzyskanie stało się możliwe dzięki większej mocy PS5.

Zgodnie z planem patch do Ratchet & Clank miał zostać opublikowany w kwietniu, ale deweloperzy szybko poradzili sobie z zadaniem, dzięki czemu posiadacze najnowszej konsoli Sony mogą przetestować ulepszoną rozgrywkę. Warto pamiętać, że jeszcze tylko dzisiaj pozycję pobierzemy za darmo – gra Insomniac Games zapoczątkowała tegoroczną akcję Play at Home.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper