Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2021 14:46
Dying Light 2 Stay Human
570V

Dying Light 2 otrzyma podtytuł? Techland może postawić na dodatkową nazwę

Techland powinien szykować się do promocji Dying Light 2, a tymczasem w Sieci wylądował nowy znak towarowy, który sugeruje, że produkcja otrzyma podtytuł. Twórcy mogą już wkrótce promować Dying Light 2 Stay Human.

W połowie marca Techland potwierdził, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na zaprezentowanie Dying Light 2, ale przedstawiony materiał pozwolił spojrzeć na ciekawe porównanie – tytuł mógł w ostatnich miesiącach zaliczyć spory progres pod względem oprawy.

Nadal nie wiemy, kiedy ruszy kampania marketingowa gry, ale możemy podejrzewać, że już wkrótce usłyszymy o Dying Light 2 Stay Human – Techland zarejestrował nowy znak towarowy, który sugeruje, że w ostateczności pozycja otrzyma podtytuł.

Wniosek został przesłany w zeszłym tygodniu, co może sugerować, że faktycznie w niedalekiej przyszłości usłyszymy o Dying Light 2 Stay Human i Techland szykuje się do kampanii, która przygotuje graczy na wielką premierę.

Jest jeszcze za wcześnie, by Techland mógł mówić o jakichkolwiek dodatkach, więc możemy przypuszczać, że faktycznie nowa przygoda otrzyma podtytuł. To nie byłoby nic zaskakującego biorąc pod uwagę, że zespół ma jeszcze przynajmniej kilka miesięcy na dobrą promocję produkcji.

Dying Light 2 Stay Human trademark

Źródło: https://areajugones.sport.es/videojuegos/dying-light-2-stay-human-podria-ser-el-nombre-definitivo-de-la-secuela/

Tagi: Dying Light 2 Dying Light 2 Stay Human Techland