Dying Light 2 „potrzebuje czasu”. Twórcy zaprezentowali nowe fragmenty z gry

Gry
3314V
Dying Light 2 „potrzebuje czasu”. Twórcy zaprezentowali nowe fragmenty z gry
Wojciech Gruszczyk | 17.03.2021, 20:55

Techland właśnie opublikował oczekiwaną wiadomość dotyczącą Dying Light 2, ale mogliśmy liczyć na znacznie więcej. To w zasadzie teaser, który nie zawiera żadnych nowych informacji o produkcji.

W zeszłym tygodniu Techland zapowiedział nowe informacje o grze i przez cały dzień fani Dying Light czekali na prezentację. Firma dopiero teraz opublikowała materiał, który jednak... Nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących produkcji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio potwierdza, że potrzebuje czasu, by zaprezentować pozycję o odpowiedniej jakości i „wkrótce” otrzymamy nowe szczegóły dotyczące . Na deser otrzymaliśmy krótkie fragmenty z propozycji, ale... Mam wrażenie, że mogliśmy to zobaczyć w zeszłym tygodniu na Twitterze.

Firma zapowiedziała prezentację i nadal czekamy. Na końcu pojawia się data „2021”, co sugeruje, że Dying Light 2 trafi na rynek w 2021 roku.

Trzeba mimo wszystko przyznać, że Techland w końcu zrobił wyraźny ruch, a pokazanie wiadomości od zniecierpliwionych fanów wygląda nawet zabawnie. Jednego możemy być pewni – studio słyszy opinie społeczności.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper