Dying Light 2 „potrzebuje czasu”. Twórcy zaprezentowali nowe fragmenty z gry

News
3097V
Dying Light 2 „potrzebuje czasu”. Twórcy zaprezentowali nowe fragmenty z gry
Wojciech Gruszczyk | 17.03.2021, 20:55

Techland właśnie opublikował oczekiwaną wiadomość dotyczącą Dying Light 2, ale mogliśmy liczyć na znacznie więcej. To w zasadzie teaser, który nie zawiera żadnych nowych informacji o produkcji.

W zeszłym tygodniu Techland zapowiedział nowe informacje o grze i przez cały dzień fani Dying Light czekali na prezentację. Firma dopiero teraz opublikowała materiał, który jednak... Nie zawiera żadnych szczegółów dotyczących produkcji.

Studio potwierdza, że potrzebuje czasu, by zaprezentować pozycję o odpowiedniej jakości i „wkrótce” otrzymamy nowe szczegóły dotyczące . Na deser otrzymaliśmy krótkie fragmenty z propozycji, ale... Mam wrażenie, że mogliśmy to zobaczyć w zeszłym tygodniu na Twitterze.

Firma zapowiedziała prezentację i nadal czekamy. Na końcu pojawia się data „2021”, co sugeruje, że Dying Light 2 trafi na rynek w 2021 roku.

Trzeba mimo wszystko przyznać, że Techland w końcu zrobił wyraźny ruch, a pokazanie wiadomości od zniecierpliwionych fanów wygląda nawet zabawnie. Jednego możemy być pewni – studio słyszy opinie społeczności.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper