Dying Light 2 na wstępnym porównaniu. Materiał przedstawia kilka zaskakujących zmian

Gry
3785V
Dying Light 2 na wstępnym porównaniu. Materiał przedstawia kilka zaskakujących zmian
Iza Łęcka | 18.03.2021, 09:02

Wczoraj Techland zaprezentował nowe krótkie fragmenty z Dying Light 2, które pozwalają sądzić, że deweloperzy nie zmarnowali ostatnich lat. Na materiale pojawia się znana postać – jeśli twórcy podobnie ulepszyli całą pozycję, to będziemy będziemy pod sporym wrażeniem.

Dying Light 2 był już kilkukrotnie prezentowany, ale od wielu miesięcy nie otrzymaliśmy porządnego materiału, który przedstawiłby najnowszą wersję gry. Wczoraj wrocławskie studio chciało uspokoić sympatyków IP, zapowiadając że już wkrótce poznamy nowe doniesienia o produkcji. Na filmie pojawiły się urywki z rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Sieci już zawitało pierwsze porównanie, na którym zobaczycie znaną postać. Obecnie model NPC wygląda efektowniej – łatwo dostrzeżecie dopracowaną twarz, zmienioną sylwetkę i ulepszone detale ubrania. Spoglądając jednak na następne detale fragmentów można dojść do wniosku, że poszczególne elementy otoczenia posiadają mniej szczegółów, a ich oświetlenie zostało nieco zmienione.

Porównanie jest wstępne i bazuje na drobnych wycinkach z wczorajszego materiału, zatem nie możemy wydać jednoznacznej opinii, czy pozycja zaliczy upgrade. Na pełen pokaz musimy wciąż czekać: wtedy dokładnie przekonamy się, w jakiej kondycji jest historia z zombiakami w roli głównej. Dzięki wczorajszej prezentacji wiemy jednak, że Dying Light 2 zadebiutuje w 2021 roku.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper