Iza Łęcka Iza Łęcka 26.04.2021 09:46
Naraka Bladepoint
818V

Naraka: Bladepoint dużym sukcesem. Samurajski Battle Royale zaskakuje

Naraka: Bladepoint to kolejna gra, która potwierdza, że od czasu do czasu można odświeżyć oklepany już przez największych branżowych gigantów gatunek, by odnieść sukces. Tytuł 24 Entertainment cieszy się sporym zainteresowaniem.

Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends oraz PUBG to najpopularniejsze Battle Royale, które w głównej mierze bazują na tym samym schemacie rozgrywki oraz podstawowych elementach. Naraka Bladepoint proponuje nieco odświeżone doświadczenie, bowiem zamiast kolejnych pistoletów czy karabinów, gracze mają okazję wykorzystywać między innymi miecze. W pozycji nie brakuje łuków czy haków z liną, jednak to broń biała jest głównym orężem, który zapewni sukces podczas dynamicznych pojedynków. Propozycja chińskiego studia może pochwalić się kilkoma nowymi rozwiązaniami, dla przykładu parkourowym systemem ruchu, atakami z ukrycia czy katalogiem postaci o rozmaitych umiejętnościach.

Naraka: Bladepoint obecnie znajduje się w fazie testów, dzięki czemu każdy gracz może wyrazić chęć sprawdzenia pozycji – twórcy systematycznie dodają na serwery kolejnych zainteresowanych. Mimo narzuconych limitów, Battle Royale uplasowało się wśród najchętniej ogrywanych pozycji na Steam. W najlepszym momencie na serwerach zalogowało się ponad 145 tysięcy uczestników, co stanowi naprawdę dobry wynik, który udowadnia, że gra ma potencjał i po należytym rozwoju może spotkać się z jeszcze bardziej entuzjastycznym przyjęciem.

Testy tytułu 24 Entertainment trwają tylko do jutra (27.04), godziny 3:00 (w nocy). Naraka: Bladepoint zostało zapowiedziane w 2019 roku, natomiast w zeszłym miesiącu deweloperzy zachęcali do bety fragmentami rozgrywki.

Naraka Bladepoint Wyniki Steam 2

Naraka Bladepoint Wyniki Steam

Sprawdźcie kilka fragmentów rozgrywki:

Źródło: Steam

Tagi: 24 Entertainment Naraka: Bladepoint NetEase