Naraka: Bladepoint

Naraka: Bladepoint

9,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.5
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
24 Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
12.08.2021
Europa:
12.08.2021
Producent:
24 Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
12.08.2021
Europa:
12.08.2021

Naraka: Bladepoint - opis gry

Naraka: Bladepoint to gra akcji nastawiona na rozgrywkę wieloosobową. Za jej produkcję odpowiadało studio 24 Entertainment, a za wydanie NetEase. Tytuł ukazał się pierwotnie tylko na komputerach osobistych, zaś następnie na konsolach Xbox Series X|S.

Rozgrywka - Naraka: Bladepoint

Produkcja studia 24 Entertainment określana jest jako gra battle royale dla fanów bijatyk. Akcja Naraka: Bladepoint rozgrywa się w krainie Morus, która inspirowana jest kulturą dalekowschodnią. Jest to sporych rozmiarów wyspa, na której toczą się batalie, a na niej znajdują się rozmaite zróżnicowane lokacje: świątynie, górnicze miasteczko czy zatoczka z wrakami rozbitych statków.

Naraka: Bladepoint posiada sporo cech gier battle royale. Gra pozwala nam wybrać miejsce, w którym się pojawimy, a następnie eksplorować wyspę, by zgarnąć przed innymi przydatne wyposażenie służące do rozprawy z rywalami. Po upływie czasu pole bitwy zaczyna się zmniejszać, co oznacza zgon jeśli znajdujemy się poza bezpiecznym obszarem.

W odróżnieniu od wielu innych gier battle royale tutaj akcja rozgrywa się w uniwersum fantasy, co ma przełożenie na styl rozgrywki. Do poruszania się używamy dla przykładu linki z hakiem, ale może ona też mieć inne zastosowanie: pozwolić szybko uciec lub przydać się do pochwycenia przeciwnika. W grze do wyboru mamy siedem grywalnych postaci (drużyny składają się z trzech osób jak w Apex Legends), a każda z nich różni się pod względem umiejętności. Jedni dla przykładu lepiej radzą sobie w ofensywie, inni są nastawieni bardziej defensywnie. Jeśli zaś chodzi o bronie, używać możemy mieczy większych, mniejszych, włóczni czy sztyletów. 

Na uwagę zasługują również znajdźki w postaci Souljade. Pozwalają one na różne sposoby zwiększyć potencjał bojowy naszego avatara, np. podnieść jego wytrzymałość czy siłę ataku.

Naraka: Bladepoint oferuje trzy warianty rozgrywki.

Wideo - Naraka: Bladepoint

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper