Resident Evil Village - Castle Demo już dziś! Nie zapomnijcie o dostępie do dema na PS4 i PS5

News
2655V
Resident Evil Village - Castle Demo już dziś! Nie zapomnijcie o dostępie do dema na PS4 i PS5
Kajetan Węsierski | 25.04.2021, 12:30

Kilka dni temu pojawiła się informacja o wersji demonstracyjnej najnowszej odsłony kultowej serii, która pojawi się na konsolach Sony - przypominamy, że to już dziś wieczorem!

Resident Evil Village to tytuł, na który czeka cała masa fanów gier z elementami horroru i masą grozy. O samej grze jest ostatnio wyjątkowo głośno - i to bynajmniej nie ze względu na fakt, że do premiery zostały jeszcze około dwa tygodnie. Wszystko przez niesławny zapis „anty Xbox Game Pass”, który miał pojawić się w umowie między studiem Capcom a PlayStation.

Choć bardzo możliwe, że fani znów skupią się przede wszystkim na grze - głównie ze względu na to, że już dziś będziemy mogli sprawdzić wersję demonstracyjną, którą zapowiadało Sony kilka dni temu. Twórcy zaoferują nam 30 minut zabawy w klimatycznym Zamku! Jeśli więc jesteście posiadaczami PlayStation 4 lub PlayStation 5 - warto przypomnieć, w jakich godzinach będziecie mogli poczuć dreszczyk na plecach.

W Europie demo dostępne będzie pomiędzy godziną 19:00 dzisiaj, a 03:00 w nocy dnia jutrzejszego - oznacza to, że mówimy o ośmiogodzinnym okienku, w którym każdy powinien znaleźć czas na krótką zabawę. Dajcie znać, czy zamierzacie grać!

Przy okazji warto odnotować, że poznaliśmy rozmiar łatki Day 1, którą będziemy musieli zainstalować w dniu premiery. I tak, jak gra nie waży dużo (około 27 GB), tak samo premierowy patch nie będzie ogromny - mówimy bowiem o wadze poniżej 500 MB. Posiadaczy słabego Internetu na pewno bardzo to ucieszy.

Resident Evil Village PS5/PS4

Źródło: https://mp1st.com/news/psa-resident-evil-village-castle-demo-playable-tonight-heres-the-schedule https://twistedvoxel.com/resident-evil-village-early-copies-are-out-day-one-patch-size-revealed/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych