Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 17:39
Resident Evil Village
1659V

Demo Resident Evil Village prezentowane przez Sony. Posiadacze PS4 i PS5 mogą szykować się do gry

Sony właśnie opublikowało zwiastun Resident Evil Village zapowiadający wydarzenia z kolejnego dema, które aktualnie zostanie udostępnione wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze już jutro rozpoczną poznawanie kolejnego etapu gry.

Capcom i Sony chętnie promują Resident Evil Village. Producent PlayStation zajmuje się prezentacją gry i tylko na tej platformie gracze otrzymali już dostęp do dwóch demonstracji – na początku tylko na PS5, a następnie na PS5 i PS4. Teraz zainteresowani otrzymają dostęp do jeszcze jednego fragmentu i właśnie otrzymaliśmy jego zapowiedź.

W najnowszym wycinku sympatycy horrorów trafią do zamku, więc zainteresowani mogą szykować się na przynajmniej jedno spotkanie z Lady Dimitrescu. Nawet na poniższym zwiastunie zobaczycie antagonistkę, która w ostatnich tygodniach stała się prawdziwą ikoną Resident Evil Village.

Castle Demo jest kolejnym limitowanym doświadczeniem, które pozwoli nam pobiegać po tytułowej posiadłości przez 30 minut. Start rozgrywki został zaplanowany na 19:00.

Warto przypomnieć, że dopiero w przyszłym tygodniu (2 maja w Europie) zostanie udostępnione demo na wszystkich platformach (PS5, PS4, XSX|S, XOne, PC, Stadia) i w tym wypadku gracze otrzymają dostęp do „Village Demo” i „Castle Demo”, czyli prezentacji wcześniej udostępnionych na PlayStation.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/04/23/new-resident-evil-village-demo-invites-you-to-castle-dimitrescu-tomorrow/

Tagi: Capcom Resident Evil Village