Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.04.2021 11:30
Returnal waga preload
1827V

Returnal dostępny do pobrania przed premierą. Poznaliśmy wagę gry od Housemarque

W sklepie Sony pojawił się już najnowszy projekt od Housemarque, dzięki czemu można rozpocząć pobieranie, aby w momencie premiery od razu wejść do gry.

Returnal to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów nadchodzących tygodni, a debiut będzie miał miejsce już przecież ostatniego dnia kwietnia. W związku z tym cały czas otrzymujemy kolejne informacje na temat produkcji. Wczoraj poinformowano nas, że gra ma działać w 60 klatkach z dynamicznym 4K i z ray tracingiem, a zaledwie kilka dni temu mogliśmy obejrzeć naprawdę obszerny materiał z rozgrywki.

Teraz wiemy także, ile miejsca musimy zarezerwować na dysku, by nie martwić się o pobranie projektu od Housemarque i Sony. Grę można już pobierać przed premierą i zgodnie z informacjami, ważny ona 56 GB. Cóż, nie jest to skrajnie dużo - mówimy przecież o 10% pojemności całych bazowych dysków w naszych konsolach. Niemniej, warto mieć na uwadze, że sytuacja może ulec zmianie przy łatce premierowej (rozmiar może wzrosnąć, ale może również zmaleć).

W każdym razie, jeśli cierpicie na wolne łącze internetowe, a zamierzacie zwiedzać mroczne i enigmatyczne tereny kosmosu, warto już teraz rozpocząć pobieranie, aby później nie musieć denerwować się potencjalnymi przeszkodami. Dotychczasowe materiały pokazują, że prawdopodobnie warto dać szansę projektowi, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, Sony dostanie kolejną mocną markę na wyłączność.

Źródło: https://gamingbolt.com/returnals-preload-is-live-now-at-56-gb

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment