Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2021 19:12
Diablo Immortal
2222V

Diablo Immortal na długiej rozgrywce. Zobaczcie gameplay w 1080p i 60 fps

Blizzard wciąż pracuje nad Diablo Immortal i pierwsi gracze zostali zaproszeni do sprawdzenia najnowszej wersji gry. Zainteresowani mogą teraz wypróbować krzyżowca i najnowszy gameplay pokazuje ponad godzinę rozgrywki z produkcji.

Diablo Immortal zostało zapowiedziane w bardzo złym momencie, ale Blizzard małymi krokami ratuje wizerunek mobilnej przygody. Tytuł został właśnie rozbudowany o sporo nowej zawartości, która pokazuje, w jakim kierunku chcą podążyć deweloperzy.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Diablo Immortal, ale jestem pewien, że wielu graczy powinno zainteresować się tą pozycją, bo choć gra będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play, to jednak oferowany gameplay potrafi zaskoczyć. Już w zeszłym roku miałem okazję brać udział w technicznej alfie i wiem, że będę chętnie wracał do tej propozycji.

Najnowszy gameplay z Diablo Immortal skupia się na postaci krzyżowca – zobaczycie tutaj sam początek gry, ale raczej nie powinniście się obawiać wielkich spoilerów. Pokaz jednak w dobry sposób przestawia, jakie doświadczenie oferuje mobilna pozycja.

Zobaczycie tutaj sporo walki, rozwój bohatera, wykonywanie prostych misji i nawet takie klasyczne dla tytułów ze smartfonów elementy, jak odbieranie dziennych nagród.

Źródło: Twitter

Tagi: Blizzard Diablo Diablo Immortal NetEase