Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2021 21:19
Call of Duty Warzone z Verdansk84
1563V

Call of Duty Warzone z Verdansk84. Zwiastun i gameplay pokazują mapę

Activision opublikowało wybuchowy zwiastun z Call of Duty Warzone, który pokazuje „Verdansk84”, czyli nową wersję znanej mapy. Wybuch bomby atomowej odświeżył lokację i teraz gracze mogą przygotowywać się na kolejny sezon rozgrywek.

Twórcy Call of Duty: Warzone od miesięcy planowali wielkie wydarzenie na serwerach i wczoraj produkcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że infrastruktura nie wytrzymała. Gracze nie mogli spokojnie dokończyć wydarzenia, jednak po pewnym czasie zobaczyliśmy pierwsze bomby spadające na Verdańsk.

Na serwerach Call of Duty Warzone pojawi się odświeżona mapa, która ma zapewnić zupełnie nowe wrażenia. Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun, który zapowiada „nowy początek”, ale co ciekawe wstępna wersja tego materiału pojawiła się w Sieci kilka tygodni temu – wtedy to dowiedzieliśmy się, że deweloperzy zdecydowali się na „Verdansk84”.

Pozycja z gatunku Battle Royale zgromadziła już ponad 100 mln graczy, więc możemy mieć pewność, że Activision szybko nie zrezygnuje z tej strzelanki.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny materiał zapowiadający nowy sezon oraz materiały prezentujące Verdansk84.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward