Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2021 20:42
Call of Duty Warzone Nuke
2211V

Call of Duty Warzone z wielkim wybuchem. Zobaczcie wydarzenie w Verdańsku

Społeczność Call of Duty od miesięcy czekała na ten dzień. Twórcy Call of Duty zniszczą Verdańsk i rozpoczną nowy początek w historii Call of Duty Warzone. Jak to będzie wyglądać i czego możemy oczekiwać od nowej mapy? Zobaczcie z nami wydarzenie.

Już w zeszłym roku pojawiły się plotki o „nowym początku Call of Duty Warzone”. Informatorzy wspominali o zniszczeniu Verdańska i po wielomiesięcznym oczekiwaniu w końcu możemy uczestniczyć w show, podczas którego atomówka zniszczy lokację. Gracze powinni jeszcze dzisiaj otrzymać dostęp do zupełnie nowej miejscówki – według plotek mapa może pomieścić nawet 250 zawodników.

Twórcy na początku tygodnia potwierdzili, jakie nowości zostały przygotowane do Call of Duty Warzone i Call of Duty Black Ops Cold War, ale zdecydowanie najciekawszą propozycją wydaje się nowa mapa. Studio w międzyczasie potwierdziło także, że tytułem Battle Royale zainteresowało się już 100 mln graczy

Trudno tak naprawdę powiedzieć, jak będzie prezentować się sam wybuch, ale wszystkie szczegóły zobaczycie na jednym z wielu właśnie aktywnych streamów. Gracze z całego świata chcą się przekonać, co wydarzy się w Verdańsku.

Start eventu został zaplanowany na 21:00.

 
[Aktualizacja #1]
Gra przeżywa duże problemy z serwerami, ale mamy to! Verdańsk został zniszczony:
 
 
 
Twórcy potwierdzają problemy:
 

Tagi: activision Call of Duty Call of Duty: Warzone Infinity Ward