Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2021 20:20
Call of Duty Warzone 3 sezon
2568V

Call of Duty Warzone z wielkimi nowościami. Twórcy zapowiadają odświeżoną mapę

Szykują się wielkie zmiany w Call of Duty Warzone. Twórcy potwierdzili nowości zmierzające do gry w trzecim sezonie rozgrywek. Sporo ciekawej zawartości trafi także na serwery Call of Duty: Black Ops Cold War. Poznajcie plany deweloperów.

Zanim oficjalnie usłyszymy o Call of Duty 2021, możemy szykować się na nowości przygotowane do Call of Duty Warzone oraz Call of Duty: Black Ops Cold War. Na serwerach pojawi się sporo nowości, ale najważniejszą propozycją wydaje się odświeżenie lokacji z produkcji Battle Royale. Od tygodni szykujemy się na wielki wybuch, który nadejdzie już w tym tygodniu.

W Call of Duty: Black Ops Cold War pojawią się cztery nowe lokacje, dwa tryby oraz nawet kolejny scorestreak. Deweloperzy nie zapominają o rozgrywce z zombiakami i dorzucą do produkcji kolejne bronie. W grze pojawi się także czterech nowych Operatorów – na liście znalazł się Kapitan Price.

Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo dobrze, a fani Call of Duty na pewno nie będą się nudzić. Nowa zawartość zajmie około 25GB:

Co ciekawe, nawet w Call of Duty: Black Ops Cold War pojawi się wariant rozgrywki, który przypomina zmagania Battle Royale:

Poznajcie wszystkie nowości:

Źródło: Twitter: ModernWarzone, CallofDuty

Tagi: call of duty Call of Duty: Black Ops Cold War Call of Duty: Warzone