Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2021 11:04
Lamborghini w Rocket League. Reklama prezentuje model Huracan STO w grze
736V

Lamborghini w Rocket League. Reklama prezentuje model Huracan STO w grze

Deweloperzy Rocket League przyzwyczaili nas do tego, że w grze można znaleźć nie tylko zmyślone pojazdy, ale również prawdziwe samochody. Po autach z NASCAR do gry wjeżdża supermaszyna od Lamborghini.

W Rocket League można już szaleć Lamborghini Huracan STO. Włoski koncern nawiązał współpracę z Epic Games, dzięki czemu od 21 do 27 kwietnia możemy kupować w grze pakiet Lamborghini Huracan STO Bundle. Za 2000 Kredytów otrzymujemy oprócz samego supersamochodu również dźwięk silnika V10 (do wykorzystana również w innych autach z gry), dwa zestawy kół Huracan STO, specjalne naklejki na karoserię, baner i wreszcie anteny Lamborghini. Jest też gratis dla fanów Rocket League. Każa osoba, która zaloguje się na serwery produkcji od 21 kwietnia otrzyma baner Lamborghini za darmo.

Przy okazji Epic Games zapowiedziało również, że Lamborghini będzie głównym partnerem i sponsorem mistrzostw Rocket League Championship Series (RLCS), które rozpoczną się 23 kwietnia. Wyjątkowo ciekawym wydarzeniem, które wystartuje tego dnia ma być Battle of the Bulls. W jego trakcie dojdzie do serii pięciu starć 1vs1 najbardziej znanych graczy spośród społecznosci Rocket League, a zwycięzca zgarnie 5000 dolarów. Zmagania będzie można śledzić na żywo na YouTube lub Twitchu.


Tagi: Psyonix Rocket League