Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2021 18:09
Mortal Kombat Film 2021
5838V

Mortal Kombat ze świetną prezentacją! Zobaczcie sam początek filmu z efektowną walką

Warner Bros. właśnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Korporacja zaprezentowała długi fragment „Mortal Kombat”. Film zostanie udostępniony już w tym tygodniu, więc dzisiaj możemy sprawdzić początek historii. Widzowie zobaczą, jak narodził się wielki konflikt.

W najbliższy piątek „Mortal Kombat” trafi do wybranych kin oraz do HBO Max. Warner Bros. chce zachęcić zainteresowanych do produkcji, więc otrzymaliśmy możliwość zobaczenia samego początku opowieści. Wytwórnia zaprezentowała siedem pierwszych minut z filmu.

Jeśli śledzicie informacje dotyczące „Mortal Kombat” to na pewno dobrze wiecie, że na starcie zobaczycie pojedynek dwóch zwaśnionych rodów. To właśnie na podstawie tej historii zbudowano wydarzenia, które powinny zainteresować szerokie grono odbiorców.

Już wcześniej pojawiły się bardzo pozytywne informacje dotyczące opowieści, więc możemy mieć jedynie nadzieję, że Warner Bros. Polska wkrótce przedstawi pozytywną wiadomość i film zostanie udostępniony na jednym z SVOD.

Najlepszą opcją dla korporacji jest oczywiście HBO GO, ale przynajmniej aktualnie nie potwierdzono informacji dotyczącej premiery. Jak wiadomo „Wonder Woman 1984” nie mogła trafić do polskich kin, więc film trafił właśnie do HBO GO.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal kombat Mortal Kombat 2021 warner bros.