Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2021 08:57
NieR Replicant
490V

NieR otrzyma nową część? Square Enix oficjalnie szuka pracowników do rozwijania serii

Gracze od lat czekają na nową część serii NieR i wiele na to wskazuje, że jeszcze usłyszymy o tym klimatycznym IP. Square Enix oficjalnie szuka pracowników, którzy zajmą się rozwojem marki – możemy się spodziewać, że NieR Replicant ver.1.22474487139... nie będzie ostatnią grą osadzoną w specyficznym świecie.

Japończycy w ostatnich dniach chętnie promują odświeżone wydanie NieR Replicant – produkcja została zaprezentowana na rozgrywce oraz zwiastunie przedstawiającym nową zawartość.

Można jednak śmiało przypuszczać, że plany dotyczące IP są znacznie bardziej rozbudowane, bowiem Square Enix oficjalnie poszukuje pracowników do projektu związanego z serią NieR. Zespół planuje zatrudnić scenarzystę, asystenta producenta oraz dyrektora artystycznego – wszyscy specjaliści mają skupiać się na wspomnianym uniwersum, natomiast na specjalnej podstronie pojawiły się wypowiedzi Yoko Taro (dyrektora kreatywnego) i Yosuke Saito (producenta) zachęcające do aplikacji na stanowiska.

Czekając na konkretne ogłoszenia, trzeba uzbroić się w cierpliwość, jednak zbliżająca się premiera NieR Replicant ver.1.22474487139… może stanowić znakomitą okazję do rozszerzenia wiedzy o tej marce – sprawdźcie nasz playtest. Na rynku już od kilku lat znajduje się kapitalny NieR Automata, tymczasem Yoko Taro planuje już kolejny projekt, który powinien przedstawić entuzjastom unikalnego świata wyjątkową historię.

Źródło: Twitter: NieR_JPN

Tagi: nier nier automata nier replicant Square Enix